Peyzaj düzenlemelerindeki sert zemin uygulamalarında(yol,teras,merdiven vb)temel Tasarım prensibimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek estetik ve işlevsel çözümler Üretmektedir.Mekanın yapısal ve doğa özelliklerine uygun olarak seçilen malzemeler Profesyonel ekibimizce uygulanmaktadır.

Read More


Doğal kaya uygulamalarımızda bir heykeltıraş özeniyle sanat ve estetiği yaşam alanlarıyla buluşturuyoruz.

Suyun şırıltısıyla gürültü kirliliğinden kaçarak sığınılacak alanlar bulmak artık tüm insanlar için bir ihtiyaç olmuştur.

Bu ihtiyacı kaliteli ve estetik çalışmalarımızla karşılamayı ekonomik kazanımdan ziyade sosyal bir sorumluluk olarak kabulleniyoruz.

Read More


SAFRAN PEYZAJ Ltd. Şti Peyzaj Proje ve Uygulama aşamasından sonra bahçelerinizin bakım hizmetiyle de bahçelerinizin mükemmelliğini nin devamını sağlıyor.

Şirketimiz tarafından altyapısı, bitkisel ve yapısal peyzajı tamamlanmış olan bahçeleriniz bizim için çok önemlidir.
Her bahçede olduğu gibi sizin bahçenizde özenli ve profesyonel bakım ister. Düzenli ilaçlama ihtiyacı, gübre ihtiyacı, budama, çim biçimi, her sezon yeniden renklendirilmesi ve zaman içinde zevkinize ve bahçenizin durumuna göre çeşitli yeni düzenlemeler bakım hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Ziraat Mühendislerimizin kontrolünde yaklaşık 3 yıllık tecrübeyle eğitilmiş tecrübeli bahçıvanlarımız bakım hizmetleri kadromuzu oluşturmakta olup bahçe bakımlarınız Peyzaj mimarlarımız ve Ziraat mühendislerimizin düzenli kontrolleriyle yapılmaktadır.
Bahçe büyüklüğü ve konumuna göre farklı bakım programları oluşturulup her alan için ayrı ayrı tekliflendirilmektedir.
Bakım süresi boyunca bahçenizin dosyası firmamızda tutulup mühendislerimizce yapılan takipler her ay düzenli olarak bahçe sahipleri raporlarımızla bilgilendirilir.

Özenle sahip olduğunuz bahçelerinizin aynı özenle bakılması için bizler hizmet vermeye devam ediyoruz.

Read MoreDış mekan planlamak ve tasarlamak; yaratılacak dış mekanın ekolojik,sosyal, coğrafi, iklimsel, tarihsel özellikleri ve kullanıcıların ekonomik,sosyal özellikleri , kullanım amaçları vs. göz ardı etmeden; bu kriterleri dengeli ve uyumlu bir şekilde değerlendirerek planlamak ve tasarlamaktır peyzaj mimarinin görevi.

Etkinlik alanlari çok genistir. Bir evin bahçesinden,bir sehrin planlanmasina, kent parklarinin, toplu konutlarin tasarlanmasina kadar genis bir agi kapsar. Bu sirada her türlü canli ve cansiz objelerden faydalanan peyzaj mimari, matematik, bilim, mühendislik, sanat, teknoloji, sosyal bilimler, tarih, felsefe gibi birçok farkli meslek disiplinlerinden de faydalanir.

SAFRAN peyzaj proje planlama, tasarim ve uygulama hizmetlerinde, bahsedilen kriterlere uygun hareket ederek islerinin her birini özenle uygulayabilen, köklü bir firmadir. Çevre düzenlemesine olmasi gerektigi gibi bilimsel ve sanatsal gözle bakip, ele alarak genislemeye ve gelismeye isik tutar.

Read MoreBahçelerinizde Otomatik Sulama sistemleri ile homojen sulama sağlanmış olur. Çimlerinizin sararması bitkilerinizin bozulması engellenmiş olur. Otomatik Sulama Sistemleri sayesinde en iyi sulama zamanı olan güneş ışınlarının tesirini azaldığı, su buharının olmadığı zamanda suyun buhar olmadan toprağa işlemesini sağlamış olursunuz.

Otomatik Bahçe sulama sistemlerinde kontrol paneli vasıtasıyla istediğiniz zaman ve sürelerde sulama yapabilirsiniz.

Otomatik bahçe sulama sistemlerinde Yağmurlama ve damla sulama projelerinizin uygulanması ,sulanacak alanın projelendirilmesi, bakım ve onarım ,Teknik destek ve servis işleriniz için hizmetinize hazırız.

Read More


Rulo Çim, Ekme Çim,Hydroseeding Uygulamaları, Çim tohumu temini

Ekme Çim (uygun mevsimlerde uygulanabilen bir yöntemdir.) Rulo Çim ( her mevsim uygulanabilen bir yöntemdir.) Hydroseeding – Püskürtme Çim (her mevsim uygulanabilen sorunlu arazilerde,şevlerde başarılı sonuç veren hızlı ve ekonomik yöntem) Çim Tohumu Temini (ithal, yerli) Rulo Çim Temini

Read More